نرم افزار حرفه ای ارسال رایگان تبلیغات با تلگرام

سوالات متدوال

خرید برنامه

برنامه تلاد چیست؟

تلاد یک برنامه ارسال تبلیغات رایگان با نرم افزار تلگرام است. در واقع این برنامه متن و تصاویر تبلیغاتی شما را دریافت میکند و آنها را به گیرندگانی که تعیین کرده اید، با سرعت بالایی توسط نرم افزار تلگرام ارسال میکند.

آیا برای هر ارسال باید هزینه بپردازیم؟

نخیر. از آنجا که تلگرام یک نرم افزار رایگان هست بابت ارسال ها هیچ هزینه ای نمی پردازید. فقط با خرید یکباره برنامه تلاد میتوانید به طور دائم و رایگان پیام های تبلیغاتی بطور انبوه ارسال کنید.

آیا تنها خرید برنامه تلاد جهت ارسال انبوه کافیست؟

همانطور که میدانید جهت ارسال پیام با تلگرام باید با شماره موبایلی فعال شود. بدین منظور شماره های مجازی(اکانت) تهیه شده است که هنگام خرید تعدادی اکانت هدیه برایتان ارسال میشود. اگر شماره های شما به هردلیلی بلاک شود باید شماره مجازی جدید تهیه کنید.

آیا با یک شماره مجازی میشود ارسال انجام داد؟

بله. با یک شماره هم میتوانید ییام تبلیغاتی ارسال کنید. اما هر شماره مجاز به ارسال حداکثر 50 پیام متنی تصویری دلیور شده در هر 24 ساعت میباشد.بعد از 24 ساعت مجددا با همان شماره 50 ارسال موفق میتوانید انجام دهید. یعنی ماهانه میتوانید با یک شماره 1500 ارسال موفق انجام دهید. اما جهت ارسال انبوه و تعداد بالاتر نیازمند شماره های بیشتری هستید که هنگام خرید تعدادی اکانت هدیه برایتان ارسال میشود. برای مثال با 100 اکانت روزانه 5000 ارسال موفق و ماهانه 150.000 ارسال موفق میتوانید انجام دهید.این ارفام فقط برای شماره های دارای تلگرام است و شماره های فاقد تلگرام شمارش نمیشوند.
آپدیت 23-06-94: محدودیت روزانه توسط سایت رسمی تلگرام به 30عدد کاهش یافته است.
آپدیت 19-09-94: در نسخه کانال 40 عدد ارسال میگردد.

آیا محدودیت ارسال روزانه توسط هر اکانت را تلاد اعمال میکند؟

نخیر. این محدودیت ارسال روزانه توسط سایت رسمی تلگرام اعمال میشود و نه تلاد و نه هیچ شرکت دیگری نمیتواند از مرز محدودیت روزانه عبور کند. حجم ارسال روزانه را فقط با افزایش تعداد اکانتها میتواند بیشتر کرد.

آیا اگر 10 اکانت دارم باید 300 شماره وارد برنامه کنم؟

نخیر. برنامه تلاد بگونه ای طراحی شده است که زمان مجاز ارسال توسط هر اکانت را بررسی میکند ، اگر آن اکانت به زمان مجاز رسیده باشد توسط آن اکانت پیام ارسال خواهد کرد. پس شما میتوانید هرتعداد گیرنده وارد برنامه کنید و شروع ارسال را بزنید، خود برنامه باتوجه به اکانتهای شما کنترل ارسال را در دست خواهد گرفت.

آیا شماره مجازی یا اکانت ها بلاک میشوند؟

بله. ولی برنامه تلاد با الگوریتمی طراحی شده است که مانع از بلاک شدن یا سوختن شماره های مجازی میشود.اما درصورتی که گیرندگان پیام شما را بعنوان اسپم گزارش دهند امکان بلاک شدن آن اکانت یا شماره مجازی وجود دارد. اگر به هر دلیلی اکانت شما بلاک شود شرکت هیج مسئولتی در قبال شماره های مجازی به عهده نمیگیرد.
آپدیت 94-10-03: در نسخه کانال شماره ها بلاک نمیشوند.

آیا هر روز باید شماره مجازی(اکانت) بخرم؟

نخیر. شما براساس نیاز خود یکبار شماره های مجازی میخرید و میتوانید با آنها ارسال انجام دهید.اما اگر اکانتها بلاک شوند باید شماره جدید تهیه کنید. هر شماره مجاز است روزانه تعداد محدودی ارسال کند. پس متناسب با حجم ارسال باید اکانت اولیه تهیه کنید.

تفاوت نسخه تک کاربره با دوکاربره در چیست؟

نسخه تک کاربره فقط بر روی یک سیستم یا کامپیوتر قابلیت ارسال دارد و نسخه دو کاربره میتواند بطور همزمان روی دو سیستم کار کند.

میتوانم نسخه تک کاربره را در کامپیوتر دیگری نصب و اجرا کنم؟

بله برنامه تلاد را میتوانید به سیستم دیگری انتقال دهید. اما باید لایسنس خود را از سیستم قبلی حذف کنید و در سیستم جدید ثبت کنید.اگر میخواهید ویندوز خود را تعویض کنید قبل اینکار لایسنس خود را از ویندوز جاری حذف کنید.

نسخه تک کاربره خریدم، جهت تبدیل به نسخه دو کاربره مجددا لایسنس تک کاربره خرید کنم؟

نخیر. نیازی به خرید نسخه جدید نیست. درهر زمان میتوانید نسخه یک کاربره را با پرداخت مابتفاوت لایسنس تک کاربره و دوکاربره به دوکاربره تبدیل کنید و در هزینه شما صرفه جویی میشود.به این منظور با پشتیبانی تماس بگیرید.

مزیت نسخه سرور تلاد چیست؟

نسخه سرور که برای اولین با در ایران توسط این شرکت ارائه شده است یک امتیاز برای افرادی محسوب میشود که قصد ارسال انبوه در حجم بسیار بالا را دارند. در واقع این امکان را به کاربر میدهیم که فقط با خرید یک نسخه، قادر به ارسال همزمان با 15 سرورمجازی که روی یک سرور قرار گرفته اند را داشته باشد. یعنی دیگر نیازی به خرید نسخه 10 کاربره یا چندکاربره ندارد و در هزینه شدیدا صرفه جویی میشود.
البته تمام نسخه های تلاد قابلیت نصب روی سرور، لپ تاپ و سیستم خانگی را دارند.

آیا باید برنامه تلگرام بر روی سیستم ما نصب باشد؟

نخیر. لزومی به نصب نرم افزار تلگرام نیست. خود برنامه تلاد شامل تلگرام میشود.

نمی خواهم کامپیوتر خودم درگیر ارسال شود/سرعت اینترنت من پایین است؟

در اینصورت کافیست یک سرور مجازی تهیه کنید و برنامه را برروی آن نصب کنید و باخیال راحت و بطورشبانه روزی اقدام به ارسال کنید. در صورت نیاز میتوانیم سرور مجازی برایتان تهیه کنیم. سرور مجازی در واقع یک کامپیوتر قدرتمند با لینک اینترنت پرسرعت است که میتوانید به آن وصل شوید و مانند کامیپوتر خود با آن کار کنید.

هنگام ارسال پیام هایی چون عدم رعایت حدمجاز، مشکل سرور ارسال میشود؟

برنامه را ببندید و مجددا اجرا کنید. و سوال زیر را مطالعه کنید.

پس از فعالسازی، نرم افزار دوباره کدفعالسازی میخواهد؟

علت این امر یکی از موارد زیر میتواند باشد:
1- ارتباط شما با اینترنت برقرار نیست.
2- ارتباط شما با سرور بدلایلی همچون ازدحام ارتباط برقرار نشده است. مجددا امتحان کنید
3- لایسنس شما بنا به دلایلی همچون اجرای همزمان غیرفعال شده است. برای رفع این مشکل با پشتیبانی تماس بگیرید.

برنامه تلاد ارسال انجام نمی دهد، چکار کنم؟

اگر برنامه تلاد ارسال انجام ندهد دو دلیل دارد:
1- سرعت اینترنت شما بسیار کند است. حداقل سرعت 512کیلوبیت
2- برنامه تلگرام نیازمند آپدیت است. که از قسمت setting میتوانید اپدیت تلگرام را انجام دهید.

آیا باید فقط شماره های دارای تلگرام را وارد لیست گیرندگان کنم؟

نخیر. میتوانید هر شماره ای وارد کنید. برنامه تلاد شماره های دارای تلگرام و فاقد تلگرام را از هم تشخیص میدهد. ولی جهت سرعت دادن به کار، میتوانید از برنامه تفکیک ساز (تلاد فیلتر) استفاده کنید ولیستی از شماره های دارای تلگرام تولید کنید.

شماره موبایل گیرندگان را از کجا تهیه کنم؟

پس از خرید برنامه تلاد، درصورت درخواست میتوانیم بانک شماره موبایل شهرهای مورد نظر را برایتان بطور رایگان ارسال کنیم. در غیر اینصورت میتوانید به شماره های مورد نظر خودتان ارسال کنید یا از روش تولید بازه ای شماره موبایل استفاده کنید که در برنامه تلاد موجود است.

مشکلی در نصب یا اجرا دارم؟

لطفا برنامه تیم ویور را با کلیک در اینجا دانلود کنید و با پشتیبانی تماس بگیرید.

پاسخ سوال خود را در این صفحه نیافتید؟

کافیست با پشتیبانی تماس بگیرید تا به سوال شما پاسخ دهند.

ایمیل پشتیبانی: smsoftbpt@gmail.com

با ما تماس بگیرید

درگاه آنلاین پرداخت الکترونیکی